ANADOLU’DAN KAFKASLAR’A CANLI YAYINLA BELGESEL TADINDA DEVRİ ALEM

GÜRCİSTAN BATUM’DA OSMANLI ESERİ DENİZ FENERİ

BELGESEL TADINDA KARADENİZ BÖLGESİNDE GÜRCİSTAN ACARA ÖZERK BÖLGESİ BATUM’DA İSLAM MEDENİYETİ TARİHİ VE VAKIF ESERLERİ BELGESELİ ÇEKİYORUZ.

BAŞTA TGRT BELGESEL TV OLMAK ÜZERE ÇOK SAYIDA TV KANALINDA YAYINLANAN DEVRİ ALEM BELGESEL PROGRAM YÖNETNENİ ARAŞTIRMACI GAZETECİ VE BELGESEL YÖNETMENİ www.ismailkahraman.net SÖZLÜ TARİH ARAŞTIRMALARI YAPIYOR. İLİM KÜLTÜR TARİH ARAŞTIRMALARI MERKEZİ GÖNÜL COĞRAFYAMIZDA VAKIF MEDENİYETİ TARİHİMİZİ SAHADA ARAŞTIRIYOR. 30 YILDIR BİRÇOK TV KANALINDA YAYINLANAN DEVRİ ALEM BELGESEL PROGRAMI www.iktav.com KÜLTÜR HİZMETİ OLARAK TARİHİ BELGESELLER ÇEKMEYE ANADOLU’DA DEVAM EDİYOR. AN İYİBARİ İLE (13 EYLÜL 2023) www.devrialem.tv KARADENİZ BÖLGESİ GÜRCİSTAN’IN ÖZERK BÖLGESİ ACARA’NIN BAŞKENTİ BATUM’DA OSMANLI YADİGARI VE VAKIF MİRASI TARİHİ DENİZ FENERİ ÖNÜNDEN BELGESEL TADINDA CANLI MAKALE.

https://fb.watch/n2gMJOem42/?mibextid=Na33LfSARP SINIR KAPISI CANLI HABER

ARTVİN KEMALPAŞA İLÇESİ SARP SINIR KAPISINDAN BELGESEL TADINDA AN AN İTİBARİ İLE www.devrialem.tv ve www.gebzegazetesi.com CANLI YAYINDA

https://fb.watch/n2fZ70Y5zV/?mibextid=Na33Lf

https://fb.watch/n2g1XYAFsP/?mibextid=Na33Lf

ANADOLU’DAN KAFKASLARA CANLI YAYINLA BELGESEL TADINDA DEVRİ ALEM

GÜRCİSTAN BATUM’DA YIKILMIŞ ABDÜLAZİZ VAKFI PERTEVNİAL VALİDE SULTAN KÜLLİYESİ VE CAMİSİNİN OLDUĞU MEYDAN AN İTİBARİ İLE CANLI YAYINDA.

https://fb.watch/n2hnbN1QIW/?mibextid=Na33Lf

BELGESEL TADINDA KARADENİZ BÖLGESİNDE GÜRCİSTAN ACARA ÖZERK BÖLGESİ BATUM’DA İSLAM MEDENİYETİ TARİHİ VE VAKIF ESERLERİ BELGESELİ ÇEKİLİYORUZ

GÜRCİSTAN BATUMA HAKİM YERDEN AN İTİBARİ İLE www.devrialem.tv CANLI YAYINDA

https://fb.watch/n2itIxcjxC/?mibextid=Na33Lf

BELGESEL TADINDA KARADENİZ BÖLGESİNDE GÜRCİSTAN ACARA ÖZERK BÖLGESİ BATUM’DA TARİH KÜLTÜR VE DOĞAL GÜZELLİKLER İLE ÇORUH VE ACARA NEHRİ BATUM ACARA BELGESELİ ÇEKİLİYORUZ.

GÜRCİSTAN BATUM DA ÇORUH VE ACARA NEHİRİNİN BİRLEŞTİĞİ YERDEN AN İTİBARİ İLE www.devrialem.tv CANLI YAYINDA

https://fb.watch/n2ilKqTxts/?mibextid=Na33Lf

BELGESEL TADINDA KARADENİZ BÖLGESİNDE GÜRCİSTAN ACARA ÖZERK BÖLGESİ BATUM’DA TARİH KÜLTÜR VE DOĞAL GÜZELLİKLER İLE ÇORUH VE ACARA NEHRİNİN BELGESELİ ÇEKİLİYORUZ.

ANADOLU’DAN KAFKASLARA CANLI YAYINLA BELGESEL TADINDA DEVRİ ALEM

GÜRCİSTAN BATUM DA AYAKTA KALMIŞ ORTA CAMİNİN. İÇİNDEN AN İTİBARİ İLE CANLI YAYINDA

https://fb.watch/n2hR3n19wa/?mibextid=Na33Lf

BELGESEL TADINDA KARADENİZ BÖLGESİNDE GÜRCİSTAN ACARA ÖZERK BÖLGESİ BATUM’DA AYAKTA KALMIŞ TEK OSMANLI VAKIF MEDENİYETİ TARİHİ VE VAKIF ESERLERİ ORTA CAMİNİN BELGESELİNİ ÇEKİYORUZ.

GÜRCİSTAN BATUM’A 3. KEZ GİTTİM

İmkanlar ölçüsünde her bakımdan çok zor şartlar altında her gittiğimiz yerde yeni nesil sosyal medyanın tüm imkanlarını kullanarak belgeseller çekmeye, tarihe not düşüp zamana noterlik yapmaya devam ediyoruz. GÜRCİSTAN’ın başkenti başta olmak üzere ilk kez 2009 yılında Gürcistan’a gitmiştim. Daha sonra Kocaeli Büyükşehir belediyesinin daveti ile 2011 yılında gittim. Bir kez daha 13 Eylül 2023’de giderek belgesel çektim.

GÜRCİSTAN: Belgesel tadında bir gezi

29 Eylül 2011 – İsmail Kahraman
İsmail Kahraman’ın Kalem ve Kamerasından Batum’dan Tiflis’e Gürcistan’da Devr-i Alem
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Gürcistan kültür gezisine Devr-i Alem Belgesel TV program yapımcısı olarak katıldım.Gebze, Dilovası, Körfez, Gölcük, Kandıra ve Kartepe belediye başkanları ve büyükşehir nelediyesi meclis üyeleri ile Batum, Kuteysi ve Gürcistan’nın başkenti Tiflis’i birlikte gezerek belgesel çekimi yaptım.Gürcistan’da Devr-i Alem belgeseli önümüzdeki günlerde TGRT, TV 5 ve Kocaeli TV başta olmak üzre birçok TV kanalında yayınlanacak.Sizler bu satırları okuduğunuz sırada, ben Türklerin Avrupa ülkelerine işçi olarak gidişinin 50. yılı toplantılarına katılmak üzere Almanya’da olacağım.Gürcistan’da Devr-i Alem diyerek sizleri Gürcistan’a götürelim.

(2011’de belgeselcinin not defteri köşesinde yazdığım yazının tümünü okumak İçin tıklayın: https://belgeselciismailkahraman.wordpress.com/2011/09/29/gurcistan-belgesel-tadinda-bir-gezi/)

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir