Kaymakamlıkta Düzenlenen Ödül Töreninden Notlar

Gazetemizin kurucusu ve Devri Alem TV program yapımcısı İsmail Kahraman’ın bugünkü makalesini sizlere sunuyoruz.

Gebze gazetesi www.gebzegazetesi.com ve gazete Gebze ile www.gebzegazete.com da belgeselcinin not defteri köşesinde yayınlanan makalemizhttps://www.gazetegebze.com.tr/…/kaymakamlikta…Zaman hızla gelip geçiyor en değerli varlık zaman , zamanı değerlendirmek için hergün basın yayın kültür anlamında çalışma yapıyoruz.

Avrasya gazeteciler derneği olarak içişleri Bakanlığı STK  genel müdürlüğü ve çeşitli kurumların paydaş olduğu deprem bilinci ile ilgili bir yıl önce hazırladığımız www.deprembilinci.com sosyal sorumluluk  projemiz ile ilgili çalışmalarınız devam ediyor.Kaymakamlıkda Ödül Töreni

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Avrasya Gazeteciler Derneğinin “Deprem Bilinci ve Farkındalığı” temalı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediğimiz Deprem bilinci  kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Gebze  Kaymakamlık makamında  düzenlenen törenle Kaymakam  sayın Mustafa Güler tarafından öğrencilere  verildi. Bizde törende bir konuşma yaptık.Dereceye giren öğrencilere  Avrasya gazeteciler derneği  (www.avrasyagazetecilerdernegi.com )olarak para ödülü ve  kitaplar hediye  ettik.

Deprem Bilinci Ödül Töreni ile İlgili Gebze Kaymakamlığı resmî internet sayfasında yayınlanan haber linkihttp://www.gebze.gov.tr/deprem-bilinci-ve-farkindaligi…Ödül Töreni ile ilgili gazete haberleri linkihttp://www.gebzegazetesi.com/…/deprem-bilinci-ve…http://www.gebzegazete.com/…/deprem-bilinci-ve…/Gebze Kaymakamlığı Resmî İnternet Sayfasında Yayınlanan haber“Deprem Bilinci ve Farkındalığı” Kompozisyon Yarışması Ödülleri Kaymakam Mustafa Güler Tarafından Verildi09.06.2022İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Avrasya Gazeteciler Derneğinin “Deprem Bilinci ve Farkındalığı” temalı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Kaymakamlık Makamında Kaymakam Mustafa Güler tarafından verildi.Türkiye’nin deprem riski yüksek bir coğrafyada olmasından dolayı depreme her zaman hazırlıklı olunması gerektiğini ifade eden Kaymakam Mustafa Güler, ülkemizde deprem riskine karşı altyapısı olan toplanma alanlarının daha da arttırılması, insanımızın şehircilikle imar konusunda daha da bilinçlenmesi ve kentsel dönüşümün yaygınlaşması konularına değindi. Daha sonra deprem bilincinin öğrencilere aktarılması konusunda yapılan çalışmadan ötürü projeye katkıda bulunan kurumlara ve öğrencilere teşekkürlerini ve tebriklerini ileten Kaymakam Güler, Bingöl’de yaşadığı deprem anılarını öğrencilerle paylaştı.  Proje koordinatörü Doç. Dr. Serhat Erat ise proje kapsamında bilgiler vererek, projelerinde devam edeceklerini belirtti. Avrasya Gazeteciler Derneği Başkanı İsmail Kahraman depremle ile ilgili arşiv oluşturmak, çeşitli kurumlar ile Gebze Teknik Üniversitesi ortaklığında sempozyum ve paneller düzenlediğini belirtti. Proje ortağı Kocaeli AFAD Müdürlüğü ile çeşitli etkinlikler yaptığını, AFAD Genel Merkezinin “Deprem Tırının” Gebze’ye getirileceğini belirterek http://www.deprembilinci.com/ sitesinde çalışmaları herkesin bilgilerine sunulduğunu söyledi.Daha sonra yarışmaya katılan ve derece elde eden öğrencileri tebrik eden Kaymakam Mustafa Güler, yarışmada birinci olan Gebze STFA Mes. Tek. Anadolu Lisesi öğrencisi Emir Saltaş’a, İkinci olan Alaattin Kurt Anadolu Lisesi öğrencisi Yüsra İnanoğlu’na ve üçüncü olan Anibal Anadolu Lisesi öğrencisi Aysel Deniz’e ödüllerini ve hediyelerini takdim etti.Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ödül töreninde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Atlı, Gebze Teknik Üniversitesi Proje koordinatörü Doç. Dr. Serhat Erat,  Okul Müdürleri ve öğrenciler hazır bulundu.(Gebze kaymakamlığı resmî internet sayfası)

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir