Gebze’de Kitap Fuarı Coşkusu Sürüyor

Kitap sevdalılarıyla bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz özellikle gençlerin adeta akın ettiği Gebze Kitap Fuarına gösterilen yoğun ilgi ve katılımlarından ötürü Gebzelilere teşekkür etti.

 Gebze’de Kitap Fuarı Coşkusu sürüyor. Gebze Belediyesi Kitap Fuarı, 7’den 70’e kitaba gönül verenleri 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda buluşturuyor. 100’den fazla yayın evi, 120 ulusal ve yazarı aynı çatı altında Gebzeli kitapseverlerle bir araya getiren Gebze Kitap Fuarı 24 Nisan’da sona erecek. Kent meydanında kurulan devasa çadırda, binlerce kitabı okur yazarlarla buluşturan Gebze Kitap Fuarı kapsamında yazarlar hem imza günleri düzenliyor hem de belirlenen program dahilinde GKM büyük salondaki söyleşi ve konferanslara katılıyor.

BÜYÜKGÖZ’DEN GEBZELİLERE TEŞEKKÜR

Görkemli açılış töreninin ardından her gün binlerce Gebzelinin akın ettiği kitap fuarı alanını geçtiğimiz gün ziyaret eden ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, kitap sevdalısı okur yazarlarla bir süre sohbet etti. Özellikle gençlerin ve öğrencilerin adeta akın ettiği Gebze Kitap Fuarı’na gösterilen ilgiden memnun olduğunu dile getiren Başkan Büyükgöz; başta katılımcı yazar ve yayın evi yöneticilerine ve Gebzeli kitap severlere katılımlarından, ilgilerinden ötürü teşekkür etti.

GKM’DE KONFERANSLAR

Kitap fuarı alanını bir süre gezen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ayrıca, GKM büyük salonda yazarlar Nurullah Genç ve Saliha Erdim’in katılımıyla gerçekleştirilen konferanslara katıldı. Gebzelilerin yoğun ilgi gösterdiği konferanslarda kısa bir selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Ramazanı şerifiniz hayırlı olsun. Kitap fuarımıza ve fuarımızın bir parçası olan konferanslarımıza gösterdiğiniz kadirşinas ilgi ve katılımdan ötürü sizlere şükranlarımı sunuyorum. Değerli yazar dostlarımıza, hocalarımıza da paylaşımlarından ötürü teşekkür ediyorum. Sağ olun, Allah’a emanet olun” dedi. 

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir