Gebze Kitap Fuarı Gençlerin Akınına Uğruyor

24 Nisan’a kadar açık kalacak Gebze Belediyesi Kitap Fuarı, Gebzeli kitap sever gençlerin ve çocukların adeta akınına uğruyor.

 Gebze Kitap Fuarı, gençlerin ve çocukların akına uğruyor. Bu yıl ilki düzenlenen ve 24 Nisan’a kadar açık kalacak Gebze Belediyesi Kitap Fuarı, Gebzeli kitap sever gençlerin ve çocukların adeta akınına uğruyor. 100’ü aşkın yayın evi 120 ulusal-yerel yazarın katılımıyla 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda düzenlenen Gebze Kitap Fuarı’nı ziyaret eden gençler, kitapların büyülü diyarını keşfediyor. Fuar içindeki yayın evlerinin stantlarını ziyaret eden gençler ve çocuklar, kendi ilgi alanlarına uygun her türlü kitaba ulaşabiliyor.

YAZAR KAPAKLIKAYA KONFERANSI

Gebze Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen konferans serisi kapsamında Gebzelilerle buluşan ulusal yazarlar, kendi bilgi ve birikim dağarcığını kitap severlerle paylaşıyor. Gebze Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen konferansta Gebzeli takipçileriyle GKM büyük salonda bir araya gelen yazar Alişan Kapaklıkaya, ‘kendini yeniden başlat’ başlığı altında paylaşımlarda bulundu. Kapaklıkaya konferans sonrası kitaplarını da Gebzeli takipçileri için imzaladı.

KONFERANS PROGRAMI

Gebze Kitap Fuarı kapsamındaki konferanslarda 20 Nisan Çarşamba Nurullah Genç saat 13:30’da, 20 Nisan Çarşamba Saliha Erdim saat 21’de, 21 Nisan Perşembe Dilek Cesur saat 11’de, 21 Nisan Perşembe Kemal Sayar saat 15’te, 21 Nisan Perşembe Dursun Ali Erzincanlı saat 21:30’da, 22 Nisan Cuma Şeyda Betül Kılıç saat 14’te, 22 Nisan Cuma Hayati İnanç saat 21’de, 23 Nisan Cumartesi Merve Gülcemal saat 14’te, 23 Nisan Cumartesi Serdar Tuncer saat 21’de, 24 Nisan Cumartesi İkbal Gürpınar saat 14’te, 24 Nisan Pazar Ahmet Şerif İzgören saat 21’de Gebzelilerle bir araya gelecek.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir