Gebze Teknik Üniversitesindeki Gençler ABD Yolunda

Amerikan’nın Kansas eyaletinde düzenlenecek Design Buil Fly Yarışması’nda ülkemizi ve Gebze’yi temsil edecek GTÜ Havacılık ve Uzay Kulübü’nün GTU-PUSAT takımını oluşturan öğrencilere uçak biletlerini Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz takdim etti.

 Başkan Büyükgöz’den Gebze’yi Amerika’da temsil edecek GTÜ’lü gençlere önemli destek. Sponsorluğunu Gebze Belediyesi’nin üstlendiği Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Havacılık ve Uzay Kulübü’nün GTU-PUSAT takımı; Amerikan’nın Kansas eyaletinde Amerikan Havacılık ve Uzay Enstitüsü’nde 21-24 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Design Buil Fly Yarışması’nda Gebze’yi temsil edecek.

GENÇLERE SPONSORLUK DESTEĞİ

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, sponsorluk desteği verilen GTÜ PUSAT takımını oluşturan öğrencileri makamında ağırladı. Tebriklerini bir kez daha ilettiği genç öğrencilerle bir süre hasbihal eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Amerika’da bizim gençlerin rüzgarı esecek. Gençler bizim gururumuz. Başarılı genç kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizi temsil edeceğiniz bu önemli yarışmada sizlere başarılar diliyorum. Güle güle gidin başarıyla Gebze’mize yurdumuza dönün inşallah” dedi. Açıklamanın ardından Başkan Büyükgöz Amerika’ya gidecek GTÜ Havacılık ve Uzay Kulübü’nün GTU-PUSAT takımını oluşturan öğrencilere uçak biletlerini takdim etti.

Category:

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir