Ankara Giresun Platformu Şehitlikte Fidan Dikip İftarı Verdi

Gazetemizin kurucusu ve Devri Alem TV program yapımcısı İsmail Kahraman’ın bugünkü makalesini sizlere sunuyoruz.

Gebze gazetesi www.gebzegazetesi.com ve gazete Gebze de belgeselcinin not defteri kölesinde 11 nisan 2022 tarihli yayınlanan makalelerimiz

https://www.gazetegebze.com.tr/…/ankara-giresun…

Ankara Giresun Platformu Haymana’da önce Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Anıtın’da kuran okuyup Şehitler adına fldan dikti. Akşam da Ankara’da İftar programında, her kesimden geniş bir katılımla bir araya gelip birlik beraberlik tablosu sergiledi. İftar programı büyük ilgi gördü. Milletvekilleri ve üst düzey bürokratlar selamlama konuşması yaptılar.

Giresun Platformunun İftarına Büyük İlgi.

Ankara Giresun Platformu’nun iftar programı ile ilgili sosyal medya sayfamdan yaptığım paylaşım

https://www.facebook.com/100004338481610/posts/2248098748678053/?d=n

Ankara Giresunlular Platformunun düzenlediği, evsahipliğini Bayındır Memursen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu’nun yaptığı, siyaset, sanayi, bürokrasi, sivil toplum kuruluşlarının ve Ankara’daki Giresunluların geniş katılım sağladığı iftar programı gerçekleştirildi.

Bizleri de iftar programına davet eden ve mazeretimden dolayı katılamadığım Fidan dikme ve iftar programına 250 katılım sağlandı. Nazik davetlerinden dolayı Ankara Giresun Platformu Başkanı Ahmet Temur, yönetim kurulu ve tüm platform üyelerine teşekkür ediyoruz.

İftar Programına Kimler Katıldı;

Memur-sen Genel başkan yardımcısı ve Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu ev sahipliğinde Giresun Platformunun iftar programına İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan Giresun Milletvekileri Cemal Öztürk Sabri Öztürk Kadir Aydın Devlet su işleri genel Müdürü Kaya Yıldız. Orman genel Müdür yardımcısı Mustafa Özkaya Giresun Eski milletvekili Hacı Hasan Sönmez . Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Bas Vakıf başkanları Siviltoplum kuruluşlarının başkan, yönetim kurulu üyeleri ve temsilcileri Ankara’da bulunan Bürokratlar daire amirleri ve iş insanları katılım sağladı.

Giresun Platformu Başkanı Temur dan Açıklama

Ankara Giresun Platformu başkanı Ahmet Temür Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan’ın Anıt Mezarı’na yapılan ziyaretle ilgili şunları söyledi

“… Ankara Giresunlular Platformu olarak Ramazan ayı olması hasebiyle Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan’ın Ankara Hayman’adaki Anıt Mezarı ziyaret edilerek değerli hemşehrimiz Prof. Dr. Mustafa Baş Hoca tarafından Yasin ve Kuranı Kerim okundu . Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ile birlikte, Orman Genel Müdürlüğü daire başkanları Emine Akgün, Galip Çağatay Tufanoğlu, Osman Kır, ve Platform Başkanı Ahmet Temür, Sakarya Meydan Muharebesi Milli Parklar Müdürü Ömer Aygül ve diğer katılımcılar tarafından Hüseyin Avni Alparslan Anıtının bulunduğu Mezarlığa şehitler adına 30 mavi selvi fidanı dikerek görevimizi yaptık. Şehitlerimize vefa, minnet ve şükran borcumuzu ödemeye çalıştık, dedi

Ahmet Temür iftar programına katılanlardan bazıların adlarını açıklayarak şu bilgileri verdi

İftar programımıza.

“..Cemal Öztürk

Milletvekili

Kadir Aydın Milletvekili

Emine Gülizar Emecan

İstanbul MV.

Sabrı Öztürk

Milletvekili

Kaya Yıldız

Dsi Genel Müdürü

Mustafa Özkaya

Orman Genel Müdür Yardımcısı

Cemal Çalık

Et Balık Genel Müdür Yardımcısı

Tamer Eski

Anket Genel Müdürü

Soner Can Tufanoğlu

Bayındır Memursen Genel Başkanı ve Memur Sen Konfederasyonu Başkan Yardımcısı

Daire Başkanları

Kahraman Temür

Emine Akgün

Galip Çağatay Tufanoğlu

Bayram Güvendi

Köksal Bozan

Yavuz Kaan Yasım

Cemal Baş

Avrupa Konseyi Kongresi Ulusal Heyet Başkan Yardımcısı ve çok sayıda Profesör, İş insanı, Doktor, şube müdürü, Bakanlık müfettişleri, Sayıştay denetçileri, hakim savcı, müdür, sivil toplum kuruluşlarının Başkan, yönetim kurulu üyeleri, misafirler ve saygıdeğer hemşehrilerimiz katılmıştır. “ diyerek kendilerine teşekkürlerini bildirdi.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir