Pazar Günü, Her Yol Stada Çıkar

Pazar günü Denizlispor ile oynanacak hayati önem taşıyan maçta Kocaelispor’un en önemli kozu arkasındaki taraftarı olacak. Sosyal medyadan maça gelin çağrılar yapılıyor, her ilçeden otobüs kaldırılmasına yönelik öneri getiriliyor.

Düşme hattından uzaklaşarak üst sıralara yükselmek isteyen temsilcimizin Pazar günü evinde oynayacağı Denizlispor maçı hayati önem taşıyor. Taraftarlar bu kritik maç sosyal medyadan çağrılar yaparken yönetime de seyirci sayısının arttırılması için önerilerde bulunuyor. Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak görüşmelerle tüm ilçelerden talebe göre otobüs kaldırılması isteniyor.

HAFTA BOYU ÇAĞRI

Taraftarının gücünü özellikle iç saha maçlarında fazlasıyla hisseden temsilcimizde 12.adama bu maçta da büyük görev düşüyor. Kocaelispor’un iç sahada oynadığı son Keçiörengücü maçını 6866 biletli seyirci takip etmişti. Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla da taraftarlar hafta boyunca maça davet edilecek.

2 BİN DOLAYINDA

Geçtiğimiz Perşembe günü başlayan bilet satışlarına bugün itibariyle beklenen ilgi yoktu. Kombineler dahil toplam satış rakamının 2 bin dolayında olduğu belirtildi. Taraftar genelde son günlerde satışlara ilgi gösterdiği için yarından sonra bir yoğunluk bekleniyor. Yeşil-Siyahlı kulübün Passolig kart sayısının 18 bin dolayında olduğu belirtildi.

SEZONUN EN KRİTİK MAÇI- Düşme korkusu yaşayan takımlar arasında yer alan Yeşil-Siyahlı ekibimiz 3 puan gerisindeki Denizlispor ile hayati önem taşıyan maça çıkacak. Takımın taraftarına en çok ihtiyaç duyacağı maça yoğun ilgi bekleniyor.

ÇOK HIRSLI- Büyük umutlarla transfer edilen ancak henüz beklentileri karşılayamayan Kolovos, Denizli maçı hazırlıklarında oldukça istekli ve hırslı gözüküyor.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir